WhatsApp

Eğitim ve Tatil Bir Arada

Hafta İçi ya da Cumartesi ve Pazar Günlerini Kapsayan İki Günlük Eğitim Paketlerimizi Biraz da Eğlenceli Hale Getirelim Dedik ve "Eğitim ve Tatil Bir Arada" Sloganı İle Size Eğitimlerin Yanı Sıra Bir de Tatil Fırsatı Sunalım İstedik.

Temel Analiz ve Analiz Sanatı Eğitimlerinin her ikisini de kapsayan eğitimimiz 4 yıldızlı otelimizde verimli bir şekilde planlanmıştır.

Ülkemizin en güzel tatil yerlerinden birisi olan Alanya'da, Alanya'nın en çok beğenilen 4 yıldızlı otellerinden birisi olan Oba Time Otel'de eğitimimizi gerçekleştiriyoruz.

  • Hafta İçi ya da Cumartesi ve Pazar 1 Gecelik Konaklama + Eğitim

  • Sabah Kahvaltısı + Öğle Yemeği + Akşam Yemeği

  • Eğitim Saatleri  - 08:30 Başlangıç  16:30 Bitiş olarak belirlenmiştir.

Eğitimin ardından Alanya'nın turistik ve tarihi yerlerini ziyaret edebilir ya da sadece deniz ve kumun tadını çıkarabilirsiniz.

Eğer Alanya'nın meşhur gece hayatına göz atmak isterseniz ertesi sabah 08:30'da dinç bir şekilde eğitime kaldığınız yerden devam edebilecek durumda olduğunuzdan emin olmalısınız.

Yaz Paketi Fırsatı Eğitim Paketinin ardından artık kendi kendine yetebilen, kendi analizini kendisi yapabilen, sosyal medyaya bağlı kalmayan, yatırımlarını doğru yönlendirip en iyi risk yönetimini yapabilen traderler olmanın yanı sıra küçük bir tatil ile de canlanmış ve yenilenmiş hissedeceksiniz.

  • Eğitimlerimiz kaybetmeme garantisinin yanında dinlendirici bir tatili de kapsamaktadır.

  • Eğitimler (Temel Analiz ve Analiz Sanatı Eğitimi) + 1 Gece 2 Günlük Tatil Kişi Başı 7.000 TL

  • Otel Konaklaması ve Sabah, Öğle, Akşam Yemekleri Ücrete Dahildir.

  • Kripto Para Ödemeleri Kabul Edilir.


Detaylı Bilgi İçin;

0(532) 698 12 62

Taner BOZKURT

Ömür Boyu Destek Garantisi TEKNİK ANALİZ ADINA HER ŞEY !